Gaming

kredyt na komputer gamingowy

Kredyt na komputer – finansowanie zakupu nowego komputera

Sprzęt elektroniczny to kategoria przedmiotów, które bardzo szybko się starzeją. Rozwój technologii sprawia, że z roku na rok oferowane są nowe rozwiązania, parametrami znacznie przewyższające poprzednie wersje. Jeśli komputer zaczyna wykazywać tendencję do braku płynności działania lub mówiąc prościej, pracuje wolniej, prawdopodobnie nadszedł czas jego wymiany. Tego typu urządzeń, z reguły nie opłaca się naprawiać. Na jaki koszt należy się nastawić i jak poradzić sobie z takim obciążeniem?
Czytaj dalej
GeForce NOW

GeForce NOW – czym jest i na czym polega gaming w chmurze?

Jeszcze do niedawna ci, którzy nie posiadali odpowiedniego sprzętu, aby móc zagrać w daną produkcję, zmuszeni byli do wymiany podzespołów w swoim komputerze. Czasy jednak się zmieniają i obecnie gaming w chmurze pozwala rozkoszować się najnowszymi tytułami bez potrzeby wydawania dużych pieniędzy na nowy komputer lub lepszą kartę graficzną. Czym jednak w zasadzie jest GeForce NOW i dlaczego stanowi tak ogromną rewolucję?
Czytaj dalej
myszki gamingowe bezprzewodowe

Myszka gamingowa bezprzewodowa- jak wybrać najlepszą?

Rodzajów myszek odpowiednich dla graczy jest bardzo wiele. To, jaka będzie najbardziej odpowiednia zależy nie tylko od doświadczenia gracza oraz gier, w które gra on najczęściej, ale także od prywatnych preferencji. Warto wiedzieć, iż myszki różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także konstrukcją, materiałem, z jakiego są wykonane, a co za tym idzie - również ceną.
Czytaj dalej
premiera starfield

Znamy datę premiery Starfield! Bethesda zaskoczyła nas nowym trailerem

Starfield to nadchodzące, wysokobudżetowe RPG utrzymane w klimacie science fiction. Choć za jego produkcję odpowiada Bethesda, która stworzyła "TES V: Skyrim" oraz gry z serii Fallout, to o jej nowym projekcie długo nic nie było wiadome, a producent wykonawczy studia, Todd Howard, robił wszystko, by nie zdradzić niczego fanom. Ostatecznie jednak Bethesda uchyliła rąbka tajemnicy i wypuściła zwiastun gry wraz z jej datą premiery. Kiedy będziemy wreszcie mogli zagrać w Starfielda?
Czytaj dalej
cyberpunk 2077 po premierze

Cyberpunk 2077 – kiedy możemy spodziewać się pierwszego DLC?

Od premiery długo wyczekiwanej produkcji studia CD Project Red minęło już dobre kilka miesięcy, które niewątpliwie upłynęły nam pod znakiem naprawy błędów i niedoskonałości pierwotnej wersji gry. Tym samym, po opadnięciu kurzu związanego z początkowym fiaskiem - na horyzoncie pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie wprowadzenia nowego DLC. Kiedy to nastąpi?
Czytaj dalej
premiera diablo i overwatch

Premiera Diablo 4 i Overwatch 2 dopiero w 2022 roku

To nie jest dobry początek miesiąca dla fanów poważnego grania. Firma Activision podczas konferencji prasowej dedykowanej kondycji finansowej spółki poinformowała, że w 2021 roku nie ukaże się ani spodziewany Overwatch 2, ani Diablo 4. Oznacza to, że obie, długo wyczekiwane gry trafią do użytkowania najwcześniej za rok.
Czytaj dalej
nvidia tesla

Karty graficzne NVIDIA Tesla – najlepsze karty na rynku?

Wybór idealnej karty graficznej warunkuje prawidłowe działanie wielu programów i gier. Producenci zdają sobie sprawę z ogromnej popularności kart graficznych, dlatego prześcigają się we wprowadzaniu na rynek nowości. NVIDIA Tesla została okrzyknięta najmocniejszą karta graficzną na rynku kilkukrotnie podczas ich premiery, podobnie jest z najnowszą, nie bez przyczyny. Na tę premierę z niecierpliwością oczekiwali profesjonaliści, a także m.in. gracze. Czy warto kupić karty graficzne NVIDIA Tesla?
Czytaj dalej