Mass Effect Legendary Edition – czym cechuje się gra?

Poruszająca seria Mass Effect Edycja Legendarna to gra z interaktywną fabułą, którą pokochają miłośnicy gamingowych rozgrywek. To od użytkownika zależy, jak potoczy się historia, co jest sporym atutem. Czym cechuje się ta gra? Na jakie nowinki można liczyć?

Mass Effect Legendary Edition

Zadaniem gracza jest na początku stworzenie swojej postaci. Można dowolnie kreować jej wygląd i umiejętności, a nawet broń, z jakiej będzie korzystać. Postać będzie przewodzić elitarnej jednostce zwiadowczej w galaktyce, dlatego tutaj obranie odpowiedniej strategii jest na wagę złota. Wybory graczy bezpośrednio wpływają na wydarzenia w kolejnych etapach gry. Co ciekawe, każda z decyzji wiąże się z wynikiem danej potyczki i misji oraz rozwojem znajomości z innymi bohaterami. Ponadto, podjęte wybory mogą zaważyć na całej galaktyce. 

Nowości w grze

Przede wszystkim na uznanie zasługują:

  • Nowa generacja sprzętu – trylogię Mass Effect Legendary Edition poznajemy w rozdzielczości Ultra HD 4K, ciesząc się doskonałymi efektami graficznymi.
  • Lepsza grafika w każdej grze – plusem są ulepszenia, które obejmują lepsze oświetlenie, efekty specjalne, modele i efekty głębi pola.
  • Jeden program uruchamiający trzy gry – zyskujemy możliwość zagrania w zawartość jednoosobową i ponad 40 DLC każdej z trzech gier. Zaletami są promocyjne uzbrojenia, pakiety zawartości i pancerze. 

Mass Effect Legendary Edition to nie lada gratka dla każdego gracza, który lubi nowe wyzwania w przestrzeni galaktycznej. Zachwycająca jest doskonała grafika i wprowadzone nowości, które wpływają na komfort gry.