napisany przez: Kamil Tulejbicz / Relacje

Wielkie Finały w World of Tanks w Warszawie – relacja + konkurs

« PoprzedniaNastępna »

Wszystko co dobre kiedyś się skończy, szkoda iż finały trwały „tylko” trzy dni. Impreza była zorganizowana na naprawdę wysokim poziomie, oczywiście nie obyło się bez problemów na początku(problemy z grą i oświetleniem), ale na szczęście wszystko skończyło się wszystko dobrze.

Wargaming.net logo

Wargaming przekonał się na własne oczy, że Polacy są mocno zaangażowani w e-sport i potrafimy pokazać, że tu się liczymy na scenie światowej. Gorąco liczymy, że nasza stolica będzie w przyszłym roku znowu gościć zawodników z całego świata na finałach, ale już rok 2015. Do zobaczenia za rok!

Konkurs:

Mamy do rozdania kilka kodów zaproszeniowych (750 złota + 3 dni konta premium) oraz kod na japoński czołg premium V tieru Chi-Nu-Kai + samolot P-36C. Co trzeba robić? Podać nazwy jak największej liczby czołgów, samolotów lub broni, które znajdują się na zdjęciach w artykule. Na odpowiedzi czekamy do 20 kwietnia bieżącego roku do godziny 20:00, zaś kody będziemy rozsyłać do 20 kwietnia. Odpowiedzi przesyłać na adres kamil.tulejbicz[at]oclab.pl, w temacie maila podać „The Grand Finals – konkurs”. Dwie osoby, które podadzą najwięcej nazw dostaną kod na czołg i samolot, a trzy następne kod zaproszeniowy. Powodzenia!

Dziękujemy firmie Wargaming za zaproszenie na Finały!
« PoprzedniaNastępna »
 << [1] [2] [3] [4] [5]
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.