napisany przez: Piotr Opulski / Relacje

Relacja z imprezy Dawne Komputery i Gry 2012

« PoprzedniaNastępna »

Znowu nas zaprosili!

W dniach 21-22 kwietnia 2012 firma Pc-Tuning postanowiła kolejny raz uszczęśliwić fanów starych komputerów oraz gier organizując kolejną edycję festiwalu Dawne Komputery i Gry. Podobnie jak rok temu, dzięki uprzejmości (bądź też paskudnemu niedopatrzeniu :D ) Przemka Wrony mieliśmy okazję wziąć udział w tej dość specyficznej imprezie. Jako że wydarzenie „wędruje” po największych miastach naszego kraju, w tym roku postanowiono odwiedzić Wrocław. Odpowiednie miejsce znalazło się w podziemiach urokliwego Centrum Kultury „Zamek”.

Skład 3d-info uskrzydlony dobrymi wspomnieniami z Krakowa szybko zdecydował o przyjęciu zaproszenia – prace ruszyły już w lutym. Jak to jednak zwykle bywa w takich przypadkach, wszelkie kwestie przygotowania rozstrzygnęły się w ostatnim tygodniu. Dwa miesiące przepadły gdzieś w organizacyjnym nieładzie, by nasi overclockerzy znaleźli się nagle 20 kwietnia w stolicy Dolnego Śląska.

W tajnej wrocławskiej bazie 3d-info czekał już nasz lokalny wysłannik Tomek „TM3K-” Lahus. Spod Warszawy jako pierwsi z przyjeżdżających dotarli Darek „d3mox” Olenderek, oraz Marek „Starbreaker” Ciesielski wraz z większością teamowego osprzętu. W drugim rzucie dołączyła Małgosia „Soł” Tomaszewska, przyciągając ze sobą autora tej relacji Piotra „Fm.Black” Opulskiego. Jako ostatni dołączył mistrz ceremonii, oraz fotograf Wojtek „miecio1ron” Tokaj. W ten sposób skompletowany skład po ostatnich przygotowaniach miał już następnego ranka stawić pod zamkiem i rozpocząć przygodę z podkręcaniem starych komputerów.

« PoprzedniaNastępna »
 [1] [2] [3] [4] >>
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.