napisany przez: bonusso3 / Relacje

GIGABYTE GeForce Global Tech Tour 2010

9 września 2010, w warszawskiej restauracji LemonGrass, odbyła się konferencja prasowa w ramach międzynarodowej imprezy GIGABYTE GeForce Global Tech Tour 2010. Celem spotkania była prezentacja najnowszych kart graficznych NVIDIA z rodziny Fermi, pokaz najszybszych kart graficznych GIGABYTE z serii SuperOverclock oraz pierwsza polska prezentacja najnowszej klawiatury dla graczy z serii Aivia – model K8100, której działanie można było sprawdzić w prawdziwie „ulicznym pojedynku”, czyli grze Street Fighter 4. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele polskich pism i portali IT. Z centrali GIGABYTE na Tajwanie przyjechała Anna Huang (Account Manager, Eastern Europe). Obecny był również Łukasz Pękala (Sales and Marketing Manager, Poland) oraz Paweł Leśniorowski z NVIDIA (Sales Manager, Poland and Baltics). Opowiedzieli oni o najważniejszych właściwościach prezentowanych urządzeń. Z jednej strony o peryferiach z rodziny Aivia, w skład której wchodzą myszki i klawiatury dla graczy z modelem K8100 na czele, cechującym się możliwością stworzenia i zapisania aż 25 makr, wciśnięcia do 20 klawiszy jednocześnie (dzięki technologii Anti-Ghost) czy dotykowym panelem głośności.

GBT Tech Tour Aivia GBT Tech Tour Aivia GBT Tech Tour Aivia

Z drugiej zaś – o unikalnych cechach, takich jak Ultra Durable VGA+, GPU Gauntlet Sorting czy chłodzenie WINDFORCE, które sprawiają, że karty z oznaczeniem SuperOverclock są szybsze, wydajniejsze, ale też cichsze i oszczędniejsze niż produkty konkurencji.

GBT Tech Tour_SOC GBT Tech Tour SOCGBT Tech Tour_SOC

Zwieńczeniem części oficjalnej było losowanie szczęśliwca, który już chwilę później mógł, z uśmiechem na ustach, odebrać z rąk Anny Huang, kartę GIGABYTE GV-N460OC-1GI. Okazał się nim nasz redakcyjny kolega – Bartosz Figura. Gigabyte-Global-Tech-Tour-winner Po części oficjalnej, wszyscy goście zostali zaproszeni do udziału w spotkaniu mniej oficjalnym, w czasie którego mogli spokojnie porozmawiać z przedstawicielami GIGABYTE i NVIDII, zapytać o produkty, nadchodzące premiery, plany na przyszłość. Często jest to moment, w którym, po zadaniu odpowiednich pytań, można dowiedzieć się wielu ciekawych i „niepublikowanych” wcześniej informacji, dlatego dziennikarze chętnie z niego korzystają. Jednak nawet tak miłe i owocne w kontakty spotkanie musi dobiec kiedyś końca. Po zapoznaniu się z K8100 i jej możliwościami w grze, wypróbowaniu wszystkich makr, które pozwalają, przy wykorzystaniu jednego przycisku, nawet najsilniejszego wroga obrócić wniwecz, goście zaczęli rozchodzić się do domów. Wszystkim tym, którzy, mimo niesprzyjającej aury, dotarli na GIGABYTE Tech Tour 2010 dziękujemy i mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się znowu. Może na GIGABYTE Tech Tour 2011? Źródło: Gigabyte

Komentowanie zablokowane.