napisany przez: Błażej Owsiany / Świat OC

3DMark 11 zdobyty przez Xtreme Addicta – 16000 punktów przebite

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że współpracujący z portalem OCLab.pl overclocker Xtreme Addict dokonał czynu, o którym marzy każda osoba zajmująca się podkręcaniem. Zdobywając ponad 16 tysięcy punktów przy użyciu jednej karty graficznej w teście Performance programu 3DMark 11, Michał pobił rekord świata!

Tydzień temu Xtreme Addict z pierwszego miejsca zakwalifikował się do czołowej piętnastki overclockerów, którzy biorą udział w ostatniej fazie rywalizacji o wyjazd na światowe finały Master Overclocking Arena 2012, które odbędą się we wrześniu na Tajwanie. Topowy polski zawodnik oczywiście nie odpuścił i walczył o poprawienie swojego rezultatu. Efekt? Zobaczcie sami:

Rekord świata 3DMark11

Do uzyskania tak wysokiego wyniku posłużyły Michałowi:
  • karta graficzna MSi Lightning Radeon HD7970 @ 1755/2020 MHz;
  • procesor Intel Core i7 3770K @ 5953 MHz;


Platforma

Niebawem końca dobiegnie czas, który pozostał uczestnikom europejskich kwalifikacji MOA na poprawianie swoich wyników. Michałowi gorąco życzymy zakwalifikowania się do czołowej piątki, która to we wrześniu będzie miała okazję zmierzyć się z innymi zawodnikami na Tajwanie.

Źródło: inf. własna

1 Komentarz

  1. [...] Addict wygrywa europejskie kwalifikacje Master Overclocking Arena Pamiętacie jeszcze tego newsa? Otóż stało się – Xtreme Addict wygrał europejskie kwalifikacje Master [...]

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.