napisany przez: Kamil Tulejbicz / Gry

World of Tanks Blitz atakuje tablety i smartfony!

Wargaming ogłasza w dniu dzisiejszym nowy tytuł, World of Tanks Blitz, przeznaczony na tablety i smartfony. Inspirowana wersją na komputery osobiste, gra dostarczy tej samej intensywnej akcji, współpracy drużynowej i strategicznego podejścia oraz błyskawicznej możliwości zabawy, za które gracze pokochali World of Tanks na PC. World of Tanks Blitz będzie zawierać kilka nacji, w tym USA, Niemcy i Rosję oraz duży zestaw maszyn, wliczając w to czołgi średnie i ciężkie oraz niszczyciele czołgów – każdy ze swoimi unikatowymi cechami.

WOT Blitz logo  WOT Blitz

Korzystając z najnowszych technologii urządzeń przenośnych oraz dotykowych ekranów, gracze będą musieli wykazać się czymś więcej niż tylko szybkim dotykaniem ekranu. Prawdziwe mistrzostwo osiąga się poprzez współpracę całej drużyny oraz znajomość taktyk na polu bitwy. Gracze na szerokim spektrum urządzeń z systemami Android i iOS, doświadczą bardzo dobrej oprawy audiowizualnej i zaawansowanej fizyki, dzięki czemu będą mieli pewność, że każda gra jest bliska rzeczywistym konfrontacjom „stalowych potworów”. Zarówno w pracy, jak i w domu, szybkie pojedynki 7 na 7 są dostępne cały czas, natychmiast, na wyciągnięcie ręki po przenośny sprzęt. 

WOT Blitz  WOT Blitz

Z World of Tanks Blitz dokładamy wszelkich starań, aby dać najwyższą możliwą jakość na urządzeniach przenośnych,- powiedział Victor Kislyi, prezes Wargaming. Zawsze chcieliśmy przenieść World of Tanks na nowe platformy sprzętowe i cieszymy się, że gracze będą mogli doświadczyć zabawy w zupełnie inny, nowy sposób.

WOT Blitz  WOT Blitz

World of Tanks Blitz tym samym dołącza do niedawno ogłoszonego World of Tanks Generals, który będzie przeglądarkową grą karcianą w świecie World of Tanks. Oba tytuły zostaną połączone usługą Wargaming.net, która pozwoli na dostęp do wszystkich gier firmy pod jednym, prostym, przejrzystym i wygodnym systemem logowania.

Źródło: Wargaming

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.