napisany przez: Maciej Piotrowski / Recenzje gier

Recenzja Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (Xbox 360)

« PoprzedniaNastępna »

Wstęp

O drugiej odsłonie Wiedźmina powiedziano już tyle, że na pierwszy rzut oka trudno dodać coś więcej. Przynajmniej coś, co nie brzmiałoby banalnie. Chyba każdy zgodzi się z tym, że „Zabójcy Królów” to jedna z najlepszych polskich produkcji przeznaczonych na komputery osobiste. Doskonale przygotowana, niezwykle intrygująca fabuła szła tu w parze z znakomicie opracowanymi lokacjami, nieźle przemyślanym systemem walki i świetnymi dialogami. Całość okraszona bardzo dobrą, podkręcającą klimat oprawą audiowizualną dodawała grze światowego splendoru. No tak, ale to przecież sami doskonale wiecie. Rok temu o Wiedźminie 2 było w mediach tak głośno, że nie słyszały o nim chyba tylko osoby, które ostatnie miesiące spędziły w schronie przeciwatomowym lub w najdalszych ostępach puszczy białowieskiej. W tej sytuacji mogłoby więc wydawać się, że pojawienie się na rynku konsolowej edycji Wiedźmina nie wzbudzi już tak wielkich emocji jak kiedyś. A jednak CD Projekt pokazał takim malkontentom jak ja, jak bardzo się myliliśmy.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (Xbox 360) Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (Xbox 360) Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (Xbox 360)

Uwaga! Zdjęcia przechwycone z konsoli są gorszej jakości niż materiał wideo, przez co nie oddają prawdziwego wizerunku gry. Dlatego też część prezentowanych tu zdjęć pochodzi z materiałów prasowych CDP.

« PoprzedniaNastępna »
 [1] [2] [3] [4] [5] [6] >>
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.