napisany przez: Bartosz Figura / Relacje

Relacja z premiery Asus Fonepad

« PoprzedniaNastępna »

Wstęp

22 kwietnia, na terenie galerii Mysia 3, miejsce miała kolejna premiera. Ostatnio pisaliśmy o flagowym modelu telefonu ze stajni Samsung, tym razem pisać będziemy o Asusie, ale także w kontekście telefonu. A to dlatego, że zaprezentowana nam FonePad. Ale o nim – za chwilę.

Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad

Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad

Po krótkiej prezentacji ze strony przedstawicieli Asus, wszyscy goście zostali uraczeni pokazem pantomimy. Trio, złożone z dwóch kobiet i mężczyzny, w sposób nader ekspresyjny, zaprezentowało najnowsze urządzenie. W pełnej wymowności ciszy „oglądali” filmy, „grali” w gry, „przeżywali” emocje związane z wydarzeniami na ekranie, słowem „konsumowali treści” ku uciesze zebranych gości (mamy cichą nadzieję, że my tak nie wyglądamy, osiągają okolice 900-nego piętra w Icy Tower…). Kiedy już sami nacieszyli się urządzeniem, scenę przekazali we władanie Adamowi Żelazko z Asus, który w czasie swojego wystąpienia przedstawił wszystkie zalety, plusy, benefit i korzyści, płynące z posiadania FonePad.

Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad

No dobrze, ale czym jest ten FonePad? Sam producent charakteryzuje je w następujący sposób: „innowacyjne urządzenie mobilne łączące w sobie funkcje smartfonu z wszechstronnością 7-calowego tabletu z 10-punktową multidotykową matrycą. Dzięki wbudowanej antenie 3G urządzenie pozwala na prowadzenie rozmów telefonocznych. Nowy produkt firmy ASUS to smukły, kompaktowy tablet w metalicznej obudowie”.

Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad

A więc jest to na tyle duży telefon, że śmiało możemy używać go w formie tabletu. Ale zaraz, zaraz. Co w takim razie z Asus PadFone? Otóż tam mamy normalny telefon, który, dzięki specjalnej „kieszonce” wpinamy z ekran, dzięki czemu zyskujemy tablet. Sam jednak ekran, bez telefonu jest tylko dużą, czarną ramką – mnożna go traktować jako powiększenie matrycy samego telefonu.

Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad

Po całym wystąpieniu, ale zanim jeszcze goście rozeszli się w stronę toczących się w kuluarach rozmów, na scenę zaproszono bardzo zręcznego gitarzystę, który zaprezentował kilka ciekawych numerów, z „Beat it” Jacksona na czele.

Relacja z premiery ASUS FonePad Relacja z premiery ASUS FonePad

W tym też momencie każdy mógł spokojnie przejść się po Sali, gdzie zgromadzono inne produkty Asus, a które pokrótce przedstawiamy Wam poniżej.

« PoprzedniaNastępna »
 [1] [2] [3] >>

1 Komentarz

  1. Kornelia pisze:

    Premiery to zawsze przemiłe wydarzenia. Nie tylko z punktu widzenia produktowego, ale także towarzyskiego.

    Ja ostatnio dałam szanse słuchawkom Asusa
    https://gamera.pl/manufacturer/asus/
    Laptopa mam już drugiego od tej marki i nadal nie żałuję. Super.

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.