napisany przez: spinnaker / Relacje

CeBIT 2011 od drugiej strony i zaginione fotki

Targi targami, ale jak to jest z resztą? Zapewne większość z Was jest ciekawa jak wyglądała nasza wyprawa od strony technicznej i co robiliśmy po pracy. Na początku powiemy, że pracy było naprawdę sporo, mimo że byliśmy już bardziej zaznajomieni ze wszystkim – w końcu to był nasz drugi CeBIT. Spotkań czy kontaktów z nowymi przedstawicielami było zdecydowanie więcej. Zaginione zdjęcia też się odnalazły i zostaną tutaj zamieszczone. No, ale wracając do tematu. W tym roku mieszkaliśmy troszkę dalej niż poprzednio. Z okna (no prawie) mieliśmy dość imponujący widok – mianowicie sporą górkę. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Gościliśmy na obrzeżach Hanoweru, do dyspozycji jak widzicie mieliśmy Mercedesa E klasę, ale akurat żaden z nas nie wziął prawka ze sobą. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Gdyby któryś z nas miał problemy z zasypianiem nie byłoby problemu, do snu można zawsze było poprzytulać kotka. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Gdy nastawał ranek trzeba było się zbierać na targi, no tak, ale w którą stronę teraz … Targi CeBIT 2011 od drugiej strony W Niemczech nawet drzewa rosną pośrodku torów. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Czuliśmy się jak byśmy byli w Polsce, wszędzie były tablice informacyjne … Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Oczywiście najszybciej tramwajem GVH. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Sam teren przed halami wystawowymi to ogromne parkingi. Tutaj akurat od strony Nord, czyli północnego wejścia. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Jak już wiecie z relacji międzynarodowa impreza dla prasy (w tym roku turecki wieczór, jako że Turcja objęła w tym roku patronat) odbywała się w Centrum Prasowym w restauracji presseclub. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Przypomina Wam się może premiera systemu Windows XP? Targi CeBIT 2011 od drugiej strony W tym roku również spotkaliśmy naszego dobrego znajomego, Thilo z Niemieckiego Radio. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Dzięki niemu mieliśmy okazję uczestniczyć w imprezie pod nazwą Tajwańska Noc.

Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Targi CeBIT 2011 od drugiej strony

Przyznamy, że kuchnia była wyśmienita. Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Niektórzy producenci, jak rok temu organizowali swoje przyjęcia i otwarte, i te zamknięte, na których mieliśmy okazję być. Były to między innymi: Sapphire Party:

Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Targi CeBIT 2011 od drugiej strony

czy MSI Party:

Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Targi CeBIT 2011 od drugiej strony

lub Turecki wieczór dla prasy: Targi CeBIT 2011 od drugiej strony

Inne fotki, które nie znalazły się w relacji

Chłodnica z przeźroczystymi bokami wykonanymi z tworzywa sztucznego Targi CeBIT 2011 od drugiej strony A tego producenta kart graficznych ktoś zna? Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Takich jabłek na pewno nie widzieliście :) Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Albo tyle kwarcu w jednym miejscu :) Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Na pożegnanie z tegorocznym CeBIT-em parę fotek z terenu targów:

Targi CeBIT 2011 od drugiej strony Targi CeBIT 2011 od drugiej strony

Targi CeBIT 2011 od drugiej strony

Skomentuj na forum!

Komentowanie zablokowane.