napisany przez: Bartosz Figura / Overclocking

Raport z OC cz. X – Khalam i jego OC

« PoprzedniaNastępna »

Wyniki

Każdy benchmark ma swoje preferencje co do tweaków oraz otoczenia systemowego w którym jest testowany, nie daj mu czego chce i jak kapryśne dziecko rzuci fochem o ścianę i tyle z wyników. Niestety biorąc pod uwagę małą jak na moje potrzeby ilość czasu jaka mi została nie mogłem sobie pozwolić na cztery zmiany systemu operacyjnego (kilka dni wcześniej padł najpierw jeden, a dwa dni później drugi z moich dysków SSD na których trzymałem swoje OS’y do benchowania – ostał się jeno Kingston HyperX .. widać może być tylko jeden, całe szczęście, że ten najszybszy :).

Raport z OC cz. X - Khalam i jego OC na GTX 580 Lightning i i7 2600K Raport z OC cz. X - Khalam i jego OC na GTX 580 Lightning i i7 2600K Samo benchowanie przebiegło bez większych komplikacji: kilka standardowych BSODów 124 oraz 101, parę razy uraczył mnie też widok kodu 19, 25 czy tez 45 na płycie głównej. Dwie godziny później było już po wszystkim, a ja byłem bogatszy o nowe doświadczenia oraz 4 wyniki warte łącznie prawie 180 punktów w rankingu HWBot (107 pkt globalnych oraz 72 pkt sprzętowe). Testy te to wprime32 oraz wprime1024, a także super pi 1m oraz 3dmark06. W połączeniu z super pi 32m oraz pi fast, w których wyniki udało mi się osiągnąć półtora tygodnia temu mam teraz rekordy Polski w super pi 1m, super pi 32m oraz pi fast (3 z 5 głównych testów procesora na HWBotcie, myślę że nie najgorzej).

Raport z OC cz. X - Khalam i jego OC na GTX 580 Lightning i i7 2600K Raport z OC cz. X - Khalam i jego OC na GTX 580 Lightning i i7 2600K Raport z OC cz. X - Khalam i jego OC na GTX 580 Lightning i i7 2600K Nadeszła pora na rozkładanie platformy, odczepienie single stage oraz powycieranie tej odrobiny wody jaka się zgromadziła (odrobiny bo było tego może 3-4 krople – więc muszę przyznać jestem dość zadowolony z izolacji jaką dała mi dobrze rozprowadzona gumka chlebowa), wszystko to tak dokładnie jak się tylko dało, ale z dużą nutką pośpiechu – godzina na zegarze 6:40 rano, za 20 minut do pół godziny obudzi się Oskar i lepiej by duży pokój nie wyglądał jak pobojowisko z wszędzie walającym się sprzętem i śrubkami. Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować moim sponsorom: Kingston, MSI oraz Enermax, a także ekipie OCLab.pl za całą pomoc i wsparcie jakie mi okazują (a szczególnie Omenowi, bez którego zdolności motywacyjnych zbierał bym się do tego raportu jeszcze Bóg wie jeden ile ;). Dziękuję też wam drodzy czytelnicy, że poświęciliście swój czas na przeczytanie mojej pracy oraz chciałbym was już teraz zaprosić na kolejny raport z OC, tym razem na platformie x79 z użyciem procesora 3930K i czterech MSI GTX 580 Lightning – trzymajcie kciuki by tym razem obyło się bez niespodzianek:)

« PoprzedniaNastępna »
 << [1] [2] [3] [4]
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.