napisany przez: Piotr Pomieński / Pozostałe

SteelSeries przedstawia podkładkę pod mysz StarCraft II: Heart of the Swarm edycja Kerrigan

Z pewnością w komputerach większości fanów StarCraft II: Heart of the Swarm zagościł już Rój, ale czy wasze biurka też zostały zaatakowane? SteelSeries ma przyjemność zaprezentować drugi wzór podkładki pod mysz, dedykowany kultowej serii studia Blizzard. Wysokiej jakości materiałowa podkładka z wizerunkiem bohaterki, Sarah Kerrigan, w jej nowo uzyskanej ludzkiej formie, to idealny dodatek na biurko każdego gracza StarCraft II.

A od 18 marca przez pięć dni na kanale Facebook oraz oficjalnej stronie internetowej SteelSeries czeka mnóstwo konkursów i promocji z okazji wydarzenia „StarCraft II: Heart of the Swarm ze SteelSeries”, m.in. ciekawe informacje o graczach StarCraft II zespołu e-sportowego Fnatic, oraz przeceny różnorodnych zestawów sprzętu.

SteelSeries Qck Heart of the Swarm w edycji Kerrigan ze zjawiskową paletą kolorów, powierzchnią o gładkim poślizgu i gumowym, antypoślizgowym spodem jest już dostępna w sklepie internetowym SteelSeries oraz w wybranych sklepach online w sugerowanej cenie 14.99 €.

Źródło: Steelseries

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.