napisany przez: Bartosz Figura / Pozostałe

Caseking wchodzi do Polski

Wszystko zaczęło się 15 stycznia 2003 roku. Tego dnia sklep online Caseking z pierwszymi 250 produktami ujrzał światło dzienne.

Komputery dziesięć lat temu były szare i nudne, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć Caseking – aby zapewnić jedno miejsce, w którym każdy może znaleźć wszystko, co potrzebuje, by jego komputer działał szybciej i wyglądał zdecydowanie lepiej. – mówi Toni Sonn, prezes grupy Caseking GmbH.

W tej chwili firma oferuje ponad 8000 produktów, od unikatowych obudów, przez płyty główne chłodzone wodą, po najnowsze myszki hybrydowe dla graczy. Caseking jest prowadzony przez pasjonatów sprzętu komputerowego, a ich misją jest, żeby każdy klient mógł całkowicie dopasować własny komputer do indywidualnych potrzeb.

Po utworzeniu w ostatnich latach przedstawicielstw we Francji, Holandii i Anglii, dnia 1 lutego Caseking oficjalnie otwiera także swoje biuro sprzedaży w Polsce. Wpłynie to na pewno pozytywnie na dostępność w kraju produktów takich marek jak Akasa, BitFenix, GamersWear, In Win, Lian Li, NZXT, Origen AE, Prolimatech, Xigmatek, Zowie oraz blisko 200 innych. Caseking_logo_pl

Dzięki otwartym dialogom z naszymi klientami mamy nadzieję wprowadzać na polski rynek innowacyjne produkty, które bardziej zaspokoją wymagania prawdziwych entuzjastów komputerowych. – mówi Marta Maczyńska, PR manager w Caseking Polska.

Ponad pół miliona zadowolonych konsumentów w minionych 10 latach dowodzi, że Caseking to szybko rozwijająca się i zaufana firma.

Źródło: Caseking

2 Komentarzy

  1. Bartosz Kotlewski pisze:

    No wreszcie…coś się dzieje ciekawego :)

  2. Bartosz Kotlewski pisze:

    A kiedy oficjalna polska stronka/sklep Caseking’a ?

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.