napisany przez: Bartosz Figura / Portal

OCLab.pl i FSP Fortron na targach Poznań Game Arena 2012!

Drodzy fani komputerów, multimediów i rozrywki!

Serdecznie zapraszamy Was na stanowisko FSP Fortron & OCLab.pl, na którym przez całe PGA 2012 będziecie mogli wziąć udział w super konkursach!

Fortron logo

Planujemy dla Was zawody w odgadywaniu maksymalnego poboru prądu, który pobierać będą nasze platformy. Do tego też będziecie mogli spróbować się w określaniu wyniku, które ustanawiać będziemy na naszych podkręconych platformach. A wszystko to okraszone mnóstwem zimna, lodu i pary, bowiem nasze komputery będziemy chłodzić ciekłym azotem, którego temperatura to aż -196 stopni Celsjusza!

Oczywiście takim podkręcaniem musi dowodzić odpowiednio doświadczona osoba – dlatego też pokazy extreme OC prowadzić będzie Xtreme Addict czyli wielokrotny uczestnik i laureat konkursów OC w Polsce i na świecie. Takiej okazji po prostu nie możecie przegapić. Czemu? Bowiem Xtreme Addict i jego zespół będą prowadzić unikalną szkołę Extreme OC na swoim stanowisku!

Poznań Game Arena 2012

Dlatego czym prędzej rezerwujcie czas na stanowisko FSP Fortron & OCLab.pl a także Xtreme Team, bowiem nikt takiego nie ma! Czekamy na Was z nagrodami już w najbliższy weekend.

1 Komentarz

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.