napisany przez: Bartosz Figura / Portal

Wyniki konkursu OCLab i MSI – Komponenty dla wymagających

konkurs_msi

Firma MSI dziękuje za uczestnictwo w konkursie organizowanym przy współpracy z OClab.pl. Nadesłane prace były na wysokim poziomie i wytypowanie zwycięzców zajęło trochę czasu. Doceniamy wszystkie starania i zapraszamy do naszego profilu na facebooku. Zwycięzcom gratulujemy wygranej.

napisany przez: spinnaker / Portal

TOP 10 artykułów portalu OCLab.pl w 2010 roku

Nowy Rok to czas rozmyślań i podsumowań starego roku. Nasz portal ma już prawie roczek, rok 2010 zakończył się dla nas dość dobrze. Oglądalność wraz z przybywaniem artykułów rośnie.

Tym samym przedstawiamy Wam listę najczęściej czytanych artykułów w naszym portalu. Parametrem, od którego zależała pozycja w naszym rankingu TOP 10 była oczywiście ilość odsłon danego artykułu.

I tak zaczynając, nasz ranking TOP 10 roku 2010 zamykały:

10. Wielki test low-endowych kart graficznych do 300 zł – część 2
9. Recenzja procesora AMD Phenom II X2 555 BE
8. Test i recenzja kart Radeon 6850 i 6870

napisany przez: spinnaker / Portal

Update: Modernizacja OCForum

the_omen_logo

W związku z przenosinami OCForum na nowy hosting będzie ono niedostępne od poniedziałku 30 sierpnia od godziny 19. Ponowne uruchomienie planujemy na środę 1 września o godzinie 9. Na pocieszenie dodamy, że działać będzie strona główna portalu OCLab oraz shoutbox.

W razie pilnych spraw do redakcji, ktoś z załogi zawsze będzie czuwał na shoutbox’ie więc zapraszamy do rozmowy tam.

A młodzieży życzymy udanego początku roku szkolnego :)

napisany przez: spinnaker / Portal

Modernizacja serwera portalu OCLab

the_omen_logo

W związku z narastającymi odwiedzinami naszego portalu byliśmy zmuszeni dokonać zmian w konfiguracji serwerowej. Tak więc strona główna portalu OCLab.pl w dniu 26 sierpnia, w godzinach rannych może być w czasami niedostępna lub ładować się z błędami.

Jeśli widzisz tę wiadomość znaczy, że portal odwiedzasz już na nowym serwerze.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Redakcja OCLab.pl

napisany przez: Bartosz Figura / Portal

Nowe siły w portalu OCLab.pl

Moi drodzy,

Miło nam jest poinformować, że skład redakcyjny portalu OCLab znacząco się powiększył. Po długich naradach, debatach, ustaleniach i wielu kompromisach mamy przyjemność ogłosić, że nasze szeregi zasila pokaźna grupa redaktorów oraz pasjonatów OC. Niektórzy z Was, jeśli śledzą działania na innych stronach, mogą kojarzyć poszczególne nazwiska. Otóż wielu z naszych nowych kolegów działało swego czasu na portalu TechWorks. Jednak postanowili oni spróbować swoich sił w czymś zupełnie nowym i tak oto – jesteśmy tu razem.

 [1] [2] >>