napisany przez: Piotr Pomieński / Mobilne

GOCLEVER TAB T76GPSTV czyli tablet, telewizor i nawigacja w jednym

Na półkach sklepowych pojawił się najnowszy tablet z Androidem, polskiej firmy GOCLEVER – model TAB T76GPSTV. Urządzenie doskonale spełni wymagania wszystkich użytkowników oczekujących kompaktowego, wydajnego urządzenia mobilnego – ale na tym jego możliwości się nie kończą. T76GPSTV z powodzeniem może również pełnić funkcję przenośnego telewizora, nawigacji GPS lub samochodowego wideorejestratora.

GOCLEVER TAB T76GPSTV

GOCLEVER TAB T76GPSTV to produkt kompletny, z powodzeniem integrujący wszystkie funkcje, które mogą przydać się na co dzień w pracy, w domu, czy podczas podróży. Jest to nowoczesny, wydajny tablet, wyposażony w 7-calowy, pojemnościowy ekran pięciopunktowy, o rozdzielczości 800×480, szybki procesor Cortex A5 taktowany zegarem 1GHz, 512MB pamięci RAM, czujnik położenia (G-Sensor) oraz układ graficzny Mali400.

Nowoczesny sprzęt i system operacyjny

Taka specyfikacja czyni go znakomitym narzędziem do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, uruchamiania gier 3D, czytania książek, oglądania filmów, rejestrowania zdjęć i filmów, słuchania muzyki, jak również do rozmów przez wideokomunikatory (dwie wbudowane kamery – przednia 0,3Mpix i tylna 2Mpix). Możliwości tabletu zwiększają: złącze HDMI, które umożliwia podłączenie tabletu do np. telewizora oraz nadajnik FM do bezprzewodowego przesyłania dźwięku do standardowego radia FM. GOCLEVER TAB T76GPSTV

Zastosowany w modelu GOCLEVER TAB T76GPSTV system operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich umożliwia pełne wykorzystanie opisanego powyżej sprzętu. Jego główną zaletą jest dostęp do serwisu Google Play, oferującego setki tysięcy aplikacji.

Tablet, który może więcej

T76GPSTV ma również kilka cech, które czynią go urządzeniem wyróżniającycm się na tle konkurencji. Pierwszą z nich jest wbudowany tuner DVB-T MPEG4. Dzięki niemu tablet może pełnić funkcję przenośnego telewizora, na ekranie którego możemy w dowolnym miejscu oglądać kilkanaście programów w doskonałej jakości (nadawanych w systemie cyfrowej telewizji naziemnej, ich liczba cały czas rośnie). Kolejną taką cechą jest wbudowany moduł GPS, dzięki któremu tablet staje się pełnoprawną nawigacją, przydatną podczas samochodowych czy pieszych podróży.

GOCLEVER TAB T76GPSTV

W samochodzie model T76GPSTV doskonale sprawdzi się również jako wideorejestrator filmujący przebieg podróży – takie urządzenia stają się ostatnio coraz popularniejsze, m.in. dlatego, że nagrania z nich pozwalają na bezdyskusyjne wskazanie sprawcy np. kolizji drogowej. Kamera z matrycą o rozdzielczości 2 Mpix i możliwość zapisywania wideo na karcie pamięci microSD o maksymalnej pojemności 32GB czynią z tabletu wideorejestrator niczym nie ustępujący dedykowanym urządzeniom tego typu. Za pośrednictwem portu microUSB możemy łączyć tablet z najróżniejszymi urządzeniami zewnętrznymi (myszka, klawiatura, pendrive, modem 3G), zaś moduł WiFi pozwala na komfortowe korzystanie z bezprzewodowych sieci WLAN.

W komplecie z urządzeniem nabywca otrzymuje m.in. kabel USB, kabel USB HOST, ładowarkę sieciową oraz samochodową, 2 uchwyty samochodowe (na szybę, na deskę rozdzielczą). Tablet objęty jest 24-miesięczną gwarancją (w tym 12 miesięcy door2door). Cenę ustalono na 399 zł.

Źródło: GOCLEVER

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.