napisany przez: Kamil Tulejbicz / Sprzęt

Słuchawki SteelSeries Sibieria V2 Heat Orange już dostępne!

SteelSeries ogłosił dziś premierę nowej edycji najbardziej rozpoznawalnych słuchawek firmy – Siberia v2 Heat Orange. Nowy model został wyposażony w pomarańczowe podświetlenie LED, którego częstotliwość i jasność można modyfikować w darmowym oprogramowaniu SteelSeries Engine.

SteelSeries Siberia V2 Heat Orange Edition  SteelSeries Siberia V2 Heat Orange Edition

W Siberia v2 Heat Orange zastosowano duże przetworniki wysokiej jakości, by osiągnąć głośny i jak najczystszy dźwięk, zaś każda ze słuchawek została pokryta miękkim skórzanym materiałem, który przylega do ucha, poprawiając pasywną redukcję szumów. Dzięki najwyższej jakości dźwięku oraz unikalnej konstrukcji amortyzowanego pałąka, zapewniającego komfort i małą wagę produktu, seria słuchawek Siberia v2 stała się częstym wyborem wśród profesjonalnych graczy na całym świecie. 

SteelSeries Siberia V2 Heat Orange Edition  SteelSeries Siberia V2 Heat Orange Edition

Nasza Siberia v2 to jedne z najwyżej ocenianych, najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych słuchawek na rynku sprzętu dla graczy. – powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries. Wierzymy w produkty, które dostarczają użytkownikom najnowszych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Chociażby nasz wysuwany mikrofon z systemem redukcji hałasu, czy  podświetlenie, które można modyfikować poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine. 

Źródło: SteelSeries

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.