napisany przez: nickey / Sprzęt

SilverStone Raven RV03 już w sprzedaży pre-order

SilverStone ukończył wreszcie prace nad trzecią generacją serii Raven. Model oznaczony jako RV03 trafi do sprzedaży już 18 kwietnia. Seria ta dedykowana jest dla graczy oraz entuzjastów, którzy wymagają najwyższej jakości i niezawodności w rozsądnej cenie. Co ciekawe SilverStone w swojej obudowie umieścił miejsce na płytę główną pod kątem 90 stopni.

Silverstone Raven RV03 Silverstone Raven RV03

Poszczególne wymiary Ravena przedstawiają się następująco, 23.5 cm szerokości, 52.2 cm wysokości i 57 cm długości. Całość waży bagatela 11.4 kg, a stal z której wykonana jest ta płyta jest gruba na 0.8 mm. Ze względu na swoją budowę w środku możemy zamontować tylko płyty ATX.

Silverstone Raven RV03 Silverstone Raven RV03

Montaż poszczególnych peryferii odbywa się zgodnie z zasadą free-tool, w środku znajdziemy wystarczająco miejsca na 7 urządzeń 5.25 calowych oraz na dziesięć dysków 3.5 calowych . Po otwarciu niewielkiej klapki mieszczącej się na samej górze naszym oczom ukażą się dwa złącza USB 3.0 oraz dwa wejścia audio.

Silverstone Raven RV03 Silverstone Raven RV03

SilverStone zadbał również o odpowiedni przepływ powietrza montując dwa wentylatory 180 mm (Air Penetrator) umieszczone na dole. Aby zagwarantować odpowiednią ciszę obydwa te wentylatory obracają się z stałą prędkością 1200 RPM. SilverStone Raven RV03 dostępny już jest w sprzedaży pre-order w cenie 139.99 dolarów (około 384 zł), a do sprzedaży obudowa ta trafi w przyszłym tygodniu. Źródło: TcMagazine

Komentowanie zablokowane.