napisany przez: Bartosz Figura / Sprzęt

Odpakowujemy najnowszy dysk Kingston HyperX 3K SSD

Dziś nietypowo, bowiem mamy dla Was zarówno informację prasową, jak ciekawy filmik. A to nie koniec!

Kingston Digital Europe Ltd, ogłosił dzisiaj dostępność Kingston HyperX 3K SSD, dysku SSD o niższej cenie i wysokiej wydajności. Ultra-responsywna jednostka pozwoli użytkownikom na osiągnięcie najwyższej mocy obliczeniowej podczas grania, procesów wielozadaniowych oraz odtwarzania najwyższej jakości multimediów. Druga generacja procesorów SandForce SF-2281 bazujących na interfejsie SATA Rev. 3.0 (6 Gb/s), zdecydowanie przyspieszy każdy system i jednostkę znacznie usprawniając jego pracę i powiększając wachlarz zastosowań.

HyperX 3K SSD przyspiesza działanie gier i aplikacji, zwiększając liczbę klatek wyświetlanych w ciągu jednej sekundy. Nie bez znaczenia są także możliwości wyższego transferu i edycji dużych plików multimedialnych. Przepustowość odczytu/zapisu sekwencyjnego na poziomie 555/510 MB/s i maksymalnego, losowego R/W 85,000/74,000 IOPS sprawia, że w tym segmencie cenowym dysk nie ma sobie równych.

Kingston HyperX 3K SSD

Zastosowana w HyperX 3K SSD technologia SandForce DuraClass umożliwia przedłuża trwałość dysku i jego bezawaryjne działanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Nasza firma zwraca szczególną uwagę na dostępność rozwiązań dostosowanych do kieszeni każdego użytkownika. Najnowszy HyperX 3K SSD zaprojektowaliśmy dla entuzjastów, nie tylko graczy, ale także miłośników obróbki audio – video, którzy szczególną uwagę przywiązują do budżetu, szukających naprawdę dużego przyspieszenia za rozsądną cenę – powiedział Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny Kingston na Europę Wschodnią. To naprawdę wspaniałe uczucie – posiadać w ofercie produkt łączący legendarne osiągi serii HyperX i jakości gwarantowanej przez markę Kingston w tak dobrej cenie- dodaje Paweł Śmigielski.

Dysk będzie dostępny w pojemnościach: 90, 120, 240 i 480 GB. Na rynek trafi także wersja „upgrade kit” – z dołączoną kieszenią pozwalającą zarówno na szybką instalację i sprawne przeniesienie danych, jak i używanie dysku jako przenośnego nośnika danych. Dysk będzie objęty 3-letnią gwarancją i darmowym wsparciem technicznym.

Źródło: Kingston

 

My oczywiście nie mogliśmy ograniczyć się tylko do informacji prasowej, dlatego też, dzięki dobrej współpracy z producentem, poniżej mamy przyjemność zaprezentować Wam film, na którym widać, jak odpakowujemy najnowszy dysk z serii 3K. Ale nie ograniczyliśmy się tylko do otwarcia pudełka, o nie! Zajrzeliśmy trochę „głębiej”. Zapraszamy :)

1 Komentarz

  1. CleVer pisze:

    No, no idziecie w dobrym kierunku:) Świetny artykuł, powiązany tekst z filmem.

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.