napisany przez: Kamil Tulejbicz / Sprzęt

Nowa obudowa Alfar od Xigmatek!

Już pod koniec listopada 2012 roku na polskim rynku pojawią się nowe modele Xigmateka. Podobnie jak pozostałe obudowy, które wydał producent, również Xigmatek Alfar czerpie swą nazwę z nordyckiej mitologii. Alfar był elfem zamieszkującym Alfheim – jeden z dziewięciu światów stanowiących kosmos.

 

Obudowa Xigmatek Alfar

Obudowy prezentują sobą całkiem ciekawy design oraz dobry układ chłodzenia. Dostępna będzie w trzech wersjach kolorystycznych: całkowicie czarnej, czarno-białej oraz czarno-pomarańczowej. Przedni panel wykonano z odpornego i przyjemnego w dotyku materiału Softouch. W przednim panelu zastosowano również siatkę z otworami w kształcie plastrów miodu, które doskonale wspomagają układ chłodzenia. Jeżeli już mowa o wentylacji, Xigmatek Alfar w zestawie oferuje użytkownikowi dwa wentylatory 120 mm o prędkości 1200 obrotów na minutę.

 

Obudowa Xigmatek Alfar

W całym układzie zamontować możemy ich jednak aż siedem. Zewnętrznie zamontujemy trzy napędy 5,25″. Wewnątrz natomiast cztery dyski twarde 3,5″ oraz kolejne cztery 2,5″ SSD. Obudowa kompatybilna jest z płytami głównymi ATX, Micro ATX oraz Mini-ITX. W przednim panelu posiada dwa porty USB 3.0 (połączenie wewnętrzne).

Cema:

Obudowa może przyciągać także bardzo atrakcyjną ceną – 219,00 zł brutto.

Źródło: MADtech

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.