napisany przez: Kamil Tulejbicz / Sprzęt

Klawiatura od Genius nie tylko dla graczy

Genius zaprezentował klawiaturę dla graczy KB-G265 ulepszoną wersję wypuszczonej na rynek w 2012 roku KB-G255. Nowy model powinien cieszyć się sporą popularnością, ze względu na połączenie przystępnej ceny z zaawansowanymi możliwościami sprzętu. Genius KB-G265 wyposażona została w 20 klawiszy z funkcją anti-ghosting, zapobiegającą blokowaniu się urządzenia, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie. W komplecie z klawiaturą otrzymujemy dodatkowo osiem nakładek na klawisze, kolorystycznie różniących się od podstawowych.

 

Genius KB-G265

Dzięki temu przy pomocy dołączonego zestawu, łatwo możemy sprawić by przyciski WSAD oraz strzałki kierunkowe wyraźnie wyróżniały się podczas gry. Częstotliwość próbkowania portu USB to 1000 Hz. W związku z tym reakcja na naciśnięcie klawisza jest ośmiokrotnie szybsza niż w przypadku standardowych klawiatur, gdzie próbkowanie wynosi 125 Hz.  Niebieskie podświetlenie klawiatury może być w każdym momencie wyłączone. Zastosowanie dwóch dodatkowych portów USB 2.0 pozwala na podpięcie bezpośrednio do klawiatury dodatkowych urządzeń peryferyjnych, np. myszy lub pamięci przenośnej.

 

Genius KB-G265

Klawiatura Genius KB-G265 została zaprojektowana w ten sposób, by praca na niej była wygodna zarówno dla graczy, jak i dla pozostałych użytkowników. Osiem przycisków funkcyjnych powinno zapewnić łatwy dostęp do funkcji takich jak: odtwarzanie multimediów, kontrola przeglądarki internetowej czy podstawowe funkcje systemu Windows. Obudowa klawiatury posiada też odpowiednie wgłębienia pozwalające łatwo uporządkować kable na biurku.

Genius KB-G265

Cena i gwarancja:

 

Klawiatura Genius KB-G265 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 110 zł brutto.

Źródło: Genius

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.