napisany przez: Kamil Tulejbicz / Sprzęt

Firma ASUS zapowiada dwuprocesorową kartę graficzną R9 295X2

Dwa procesory graficzne AMD Radeon R9, hybrydowy system chłodzenia, wykorzystujący zarówno ciecz, jak i powietrze oraz narzędzie GPU Tweak ułatwiające przetaktowywanie – to cechy charakterystyczne nowej karty ASUS R9 295X2. Wyposażona w 8GB pamięci graficznej GDDR5, zapewnia maksymalną wydajność.

ASUS R9295X2 8GD5

ASUS R9 295X2 taktowana jest na poziomie 1018MHz, dzięki czemu gry działają płynnie nawet przy rozdzielczości 4K/UHD (ultra-high-definition) do 2560 x 1600 pikseli. Co więcej karta może obsługiwać jednocześnie sześć monitororów1, co oznacza, że widok z pola walki jest jeszcze pełniejszy i bardziej realistyczny. Intuicyjne zwiększanie wydajności

ASUS R9295X2 8GD5

Nowy model ASUS R9 295X2 posiada hybrydowy system chłodzenia – powietrzem i cieczą. Uporządkowana i wydajna konstrukcja nie wymaga dodatkowego montażu i działa od momentu podłączenia dwuslotowej karty. Aktywny wentylator wraz z umieszczonym poniżej radiatorem odpowiada za rozpraszanie ciepła z przewodów wykorzystywanych przez system chłodzenia wodnego.

Jego instalacja jest bardzo prosta, ponieważ pasuje do 120mm uchwytów. To inteligentne, hybrydowe rozwiązanie oferuje wydajne chłodzenie obu procesorów graficznych, pamięci karty oraz regulatorów.

Źródło: Asus

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.