napisany przez: Błażej Owsiany / Sprzęt

AMD – procesor, grafika? Niekoniecznie, teraz także RAM

Po uruchomieniu sprzedaży detalicznej pamięci operacyjnej do desktopów sygnowanej marką AMD Memory w Ameryce Północnej, firma AMD ma przyjemność poinformować o udostępnieniu produktu na rynki europejskie, gdzie debiutuje dzięki współpracy z partnerem technologicznym Patriot Memory LLC.

Pamięć AMD Memory jest dostępna w trzech wersjach 2GB, 4GB i 8GB w różnych cenach i prędkościach. W wersji „Entertainment” znajdziemy pamięć RAM taktowaną zegarami 1333 MHz i 1600 MHz, stworzoną dla obsługi aplikacji Home Theater PC. Wersja „Performance” obsługuje pamięć o prędkości 1600 MHz z usprawnionym opóźnieniem CAS i jest sprzedawana w parach. Natomiast pamięć DRAM Radeon Edition, pracującą z zegarem 1866 MHz, jest przetestowana, certyfikowana i zalecana dla konkretnych platform firmy AMD w celu uzyskania maksymalnej wydajności podczas korzystania z oprogramowania AMD OverDrive™.
AMD Memory
Nowa linia produktów w portfolio firmy AMD będzie stanowiła idealne uzupełnienie dla sygnowanych tą marką kart graficznych, procesorów, układów APU oraz chipsetów. Dzięki nowym produktom proces upgradowania sprzętu będzie jeszcze łatwiejszy i pozwoli w większym stopniu skupić się na takich aspektach jak kompatybilność i stabilność. Klienci będą mogli kupić pełen zestaw komponentów zapewniających najwyższą efektywność i jakość.

Po latach testowania zgodności pamięci operacyjnej z kartami graficznymi AMD Radeon™, dołączenie własnej pamięci do naszej linii produktów stało się okazją do zapewnienia naszym partnerom i użytkownikom wydajności i niezawodności, z których znana jest firma AMD,” powiedział Matt Skynner corporate vice president i general manager, AMD GPU Division.

Źródło: AMD
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.