napisany przez: Kamil Tulejbicz / Gry

Światowe finały w grze World of Tanks w Warszawie!

Wargaming ogłasza pierwsze szczegóły odnośnie Wielkich Finałów ligi Wargaming.net. To wyjątkowe wydarzenie eSportowe odbędzie się w między 4 a 6 kwietnia 2014 w warszawskim Multikinie, w Złotych Tarasach. Zawody są organizowane przy współpracy z miastem stołecznym Warszawa.

Przez pierwszy rok istnienia ligi Wargaming.net widzieliśmy zarówno łzy wzruszenia i łzy złości najlepszych czołgistów na całym świecie,powiedział Mohamed Fadl, dyrektor eSportu na Europę i U.S.A w Wargaming.„Wielkie Finały w Polsce będą mocnym podsumowaniem zażartej rywalizacji i wyłonią pierwszych mistrzów świata.

Wargaming Grand Finals logo

Finał Mistrzostw Świata w World of Tanks sprowadzi do Warszawy 14 najlepszych drużyn eSportowych World of Tanks z całego globu. Podczas 3 dni zawodów na żywo, w serii pojedynków, drużyny wyłonią między sobą tę jedną, najlepszą na świecie.

Europę reprezentować będą Lemming Train z Polski, team WUSA z Niemiec oraz Virtus.pro i Synergy z Rosji.Ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej przyjadą Fnatic i SIMP. Drużyny ARETE i NOA reprezentować będą Koreę Południową, PVP Super Friends i UAD południowo-wschodnią Azję, Na’Vi i RR-UNITY region WNP, a Energy Pacemaker i E-Sports Club, Chiny.
Wydarzenie jest wspierane technologicznie przez sponsorów – firmy Razer, Alienware oraz PayPal.

Wargaming Grand Finals

World of Tanks przynosi ze sobą prawdziwą moc pancernych pól bitewnych do eSportowej rywalizacji, wymagając od graczy umiejętności, koncentracji i strategii, mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel firmy Razer, prezes i dyrektor kreatywny. To duża przyjemność móc być partnerem Wargamingu, by zjednoczyć czołgistów z całego świata na Wielkich Finałach World of Tanks.

Więcej informacji na temat Wielkich Finałów ligi Wargaming.net dostępne jest na stronie The Grand Finals.

Źródło: Wargaming

1 Komentarz

  1. Anonim pisze:

    [...] [...]

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.