napisany przez: Piotr Pomieński / Gry

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warplanes!

World of Warplanes

Wargaming.net, studio odpowiedzialne za niezwykle popularne w naszym kraju „World of Tanks”, od dłuższego czasu pracuje nad kolejnym wojennym MMO – World of Warplanes. Od niedawna znajduje się ona w fazie zamkniętej bety, do której można się zapisać i… czekać, tak jak cała masa innych osób, które trafiły do kolejki. Do tej pory była to więc rozrywka dla nielicznych. Jednakże mamy dla Was, czytelników OCLab, drobną niespodziankę przygotowaną we współpracy z Wargaming.net, a konkretniej mini-konkurs, w którym nagrodą jest nic innego, jak klucz do zamkniętej bety World of Warplanes. Bez czekania – po prostu zgłaszacie się i dostajecie klucz!

Logo World of WarplanesLogo Wargaming.net

Jak zdobyć klucz?

Zasady konkursu są bardzo proste. Będziemy rozdawać 10 kluczy dziennie, co godzinę, od 9 do 18 włącznie przez kilka kolejnych dni. Żeby zdobyć klucz, należy wysłać maila na adres wow[małpa]oclab.pl idealnie o pełnej godzinie, w treści wpisując „Gram z OCLab!„. Będziemy brać pod uwagę czas ze skrzynki Gmail. W przypadku, jeżeli dostaniemy dwa maile w tym samym czasie, wygrywa ten, który wcześniej znajdzie się w skrzynce pocztowej. W mailu prosimy tylko o napisanie prośby o klucz i o podanie swojego nicku z ocforum.pl. Jeśli konkurs będzie cieszyć się popularnością – przygotujemy dla Was kolejną partię kluczy!

World of Warplanes

Co zrobić po uzyskaniu klucza

Niniejszy kod umożliwi ci bezpośredni dostęp do testów zamkniętej bety World of Warplanes. Będziesz miał niepowtarzalną okazję zagrać w grę przed jej oficjalną premierą. Jeśli nie jesteś zarejestrowany w World of Warplanes odwiedź w celu rejestracji http://www.worldofwarplanes.eu/registration/en/, a następnie http://www.worldofwarplanes.eu/cbt/invite/ aby zrealizować kod dostępowy.

Życzymy powodzenia przy wysyłaniu maili oraz wysokich lotów w becie World of Warplanes!

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.