napisany przez: Kamil Tulejbicz / Gry

Half-Life 3 oraz Left 4 Dead 3 oficjalnie zapowiedziane!

Jako pierwsi w Polsce i najprawdopodobniej na świecie mamy OFICJALNE informacje prosto z Valve iż dwa tytuły, na które od dawien dawna wszyscy czekamy zostaną wydane już niedługo!

Left 4 Dead 3:

Left 4 Dead 3

Na część trzecią czekamy od 20. listopada 2009 roku, czyli od dnia premiery drugiej części niezwykłej strzelanki osadzonej w świecie opanowanym przez zombie. Część trzecia będzie osadzona w świecie z pierwszej i drugiej części, świat na tyle przypodobał się graczom, że Valve postanowiło kontynuować losy bohaterów w tym świecie. W sequelu podobnie jak w poprzedniej części główny nacisk postawiono na kooperację kilku graczy. Samotny gracz ma dużo mniejsze szanse przeżycia niż czterech czy nawet sześciu graczy! W L4D3 będzie można grać w sześć osób, a nie w cztery jak dotychczas, jest to dobre posunięcie, więcej znajomych będziemy mogli zabrać do gry i cieszyć się wspólną rozgrywką.

Left 4 Dead 3

W najnowszej odsłonie kultowej gry Left 4 Dead 3 twórcy użyli zaktualizowanego silnika Source 3. Najnowsza wersja silnika pozwala na jeszcze bardziej realistyczną grafikę niż w poprzednich częściach. Zaimplementowany nowy zaawansowany dodatek znany z gry Tomb Raider- TressFX umożliwi dodanie do gry realistycznych włosów! Używanie tego dodatku poprawia wydajność na kartach AMD Radeon nawet o 65%! Dla posiadaczy kart od „zielonych” mamy obsługę CUDA, która w tym tytule będzie odpowiadała za realistyczne tłuczenie się szyb czy dziesiątki odłamków znanych m.in. z gry Mafia II.
Za kierunek napływu zombie i ich odrodzenie odpowiada poprawiony silnik AI Director 2.5, który umożliwia jeszcze lepsze możliwości konfiguracji.

Premiera: 3.V.2014

Half-Life 3:

Half-Life 3

Half-Life to tytuł, który zna chyba każdy gracz, tytuł którego nie trzeba opisywać żeby wiedzieć o co chodzi. Na część trzecią czekaliśmy 10 lat! Ale w końcu gracze będą mogli zasiąść przed monitorami i odpalić trzecią część Half-Life 3. Podobnie jak w poprzednich nasz bohater musi zmierzyć się z obcymi stworami z planety Xen.

Akcja toczy się w City 17, tak samo jak w poprzednich częściach z tym, że świat został gruntownie zmieniony ze względu na zastosowanie całkowicie nowego silnika, który jest wykorzystywany w Left 4 Dead 3, a mowa o Source 3. W najnowszą wersję silnika zaimplementowano zaawansowany system zniszczeń i deformacji budynków oraz otoczenia! Half-Life 3

Premiera: 11.VII.2014

Źródło: Własne

2 Komentarzy

  1. Anonim pisze:

    [...] [...]

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.