napisany przez: Kamil Tulejbicz / Gry

Finały Mistrzostw Świata World of Tanks w Warszawie!

Wargaming z dumą informuje, że Wielkie Finały Ligi Wargaming.net w World of Tanks startują w ten piątek 4.04.2014 w Multikinie, na trzecim piętrze Złotych Tarasów. Ceremonia otwarcia i pierwsze mecze zaplanowane są na godzinę 12.00

Już w pierwszym roku istnienia ligi Wargaming.net dołączyło do nas ponad 200.000 graczy z całego świata. To sprawiło, że nasza organizacja szybko stała się ważną częścią globalnej sceny eSportowej, mówi Mohamed Fadl, dyrektor eSportu w Wargaming na Europę i USA. Wielki finał w Polsce to ukoronowanie trzech sezonów istnienia ligi i nie możemy się doczekać, aby wyłonić pierwszych mistrzów świata.

Transmisja wszystkich 3 dni zawodów będzie dostępna na żywo z profesjonalnym komentarzem na stronie Twitch.tv.

Zawody trwają 3 dni, od piątku 12.00 do niedzieli wieczór. Jest to wydarzenie otwartym dla publiczności z bezpłatnym wstępem. Każda zainteresowana osoba może przyjść i podziwiać na żywo najlepszych cyber atletów z całego świata oraz wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami, które odbędą się w trakcie trwania zawodów. Dla widzów przygotowane będą kody bonusowe i zaproszeniowe do World of Tanks, a dla najwierniejszych fanów specjalnie upominkowe zestawy okolicznościowe związane z warszawskimi finałami.

Wargaming Grand Finals logo

W finale Mistrzostw Świata w World of Tanks w Warszawie wystąpi 14 najlepszych drużyn eSportowych z całego globu. Szczególnie pasjonująco zapowiada się piątkowa rywalizacja w grupie A, gdzie zagrają Lemming Train z Polski, Synergy z Rosji, team WUSA z Niemiec, SIMP z USA. W grupie B zobaczymy natomiast drużyny NOA z Korei Południowej, U Are Dead z Azji, The RED Rush: Unity z regionu WNP oraz Energy Pacemaker z Chin. rużyny, które w cyklu trwania 3 sezonu ligi zgromadziły najwięcej punktów, czyli Virtus.pro z Rosji, Fnatic z USA, Na’Vi z WNP, PVP Super Friends z Azji, ARETE z Korei południowej i JL Sports wystąpią od razu w fazie playoff.

Wargaming Grand Finals

Wargaming wyniósł rywalizację wirtualnych czołgów na zupełnie nowy poziom, społeczność skupiona wokół World of Tanks rozwija się dynamicznie, a finał warszawski połączy wszystkie regiony świata w jednym miejscu, powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel firmy Razer i jej prezes. Cieszymy się, że możemy wesprzeć to wydarzenie naszym sprzętem, kultową myszą DeathAdder i profesjonalnymi podkładkami Goliathus. Wszystkim uczestnikom i widzom życzę powodzenia i dobrej zabawy!

Więcej informacji na temat Wielkich Finałów ligi Wargaming.net dostępne jest pod adresem The Grand Finals.

Źródło: Wargaming

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.