napisany przez: Piotr Opulski / Urządzenia przenośne

Recenzja polskiego tabletu Trak tPad 7124 czyli testy w pięciu smakach

« PoprzedniaNastępna »

Zaczynamy

Recenzja Trak tPad7124

Mija już niemal rok, od kiedy przygotowaliśmy relację z DKIG 2011. Jednym z naszych partnerów podczas tamtej imprezy była firma TRAK, która dostarczyła nam swój premierowy tablet tPad 780. Urządzenie promowane jako „pierwszy polski tablet” towarzyszyło nam nie tylko na tamtym wyjeździe, ale towarzyszy w codziennej pracy do dnia dzisiejszego.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja imprezy z okazji której tym razem otrzymaliśmy tPad 780, postanowiliśmy sprawdzić jakie postępy przez ten czas poczyniła firma TRAK. Na stół redakcyjny trafiło „nowe dziecko” polskiego producenta, mający premierę zaledwie miesiąc temu – tPad 7124.

Recenzja którą zaprezentujemy, nie jest zwykłym testem urządzenia, to przede wszystkim praca porównawcza – nie tylko dwóch produktów, ale również dwóch podejść do tematu.

On – stary redakcyjny wyjadacz, Ona – fanka gier i multimediów, spojrzą na świat IT z dziecięcą ciekawością i postarają się wciągnąć was do wspólnej przygody. Głównym obiektem tortur tego chaotycznego duetu będzie tPad 7124, natomiast 780 posłuży jako tło do porównań i źródło doświadczenia na temat wad i zalet tego typu produktów.

Recenzja Trak tPad7124

« PoprzedniaNastępna »
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.