napisany przez: Kamil Tulejbicz / Technologie

Bitcoin i pokrewne czyli trochę trochę o kryptowalutach

« PoprzedniaNastępna »
Czy kryptowaluty odnajdą miejsce w przyszłości? Naszym zdaniem tak, od samego początku istnienia BTC na giełdach można zobaczyć jak bardzo jest popularny, dzięki temu, że zdobył taką popularność jest mała szansa na upadek Bitcoina.

Btc-e 2014??? by LiveLearn on TradingView.com

Jak widać na wykresie wyżej cena BTC regularnie rośnie, dlatego też nie ma podstaw, aby uważać, że rynek BTC nagle się zachwieje i cena drastycznie spadnie. Dobrym ruchem wydaje się być zamrożenie kilkunastu tysięcy PLN pod postacią BTC i czekanie aż kurs wzrośnie dwa-trzy razy. Pytanie jednak, ile osób może pozwolić sobie na tak ryzykowne zagranie.

Większa część walut opartych na algorytmie Scrypt pojawiają się szybko i równie szybko znikają. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ nie ma chętnych do ich wydobywania. Możliwe, że nowe monety zostają utworzone tylko po to, żeby ich twórca zarobił. Po tym jak się „dorobi”, waluta zostaje „zamknięta” i znika z rynku już na zawsze.

W razie problemów z kopaniem waluty zapraszamy na forum do tego tematu, możecie również zadawać tam pytania! Chętnie na nie odpowiemy.

W tworzeniu artykułu pomagał Jakub Fijołek.
« PoprzedniaNastępna »
 << [1] [2] [3] [4] [5]
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.