napisany przez: Michał Moćko / Sieci

Recenzja Powerline D-Link DHP- P307AV i DHP- W306AV

« PoprzedniaNastępna »

Co to jest?

Zagadka a) Ryj prosiaka zamurowanego w ścianie? b) Standardowe gniazdko elektryczne? c) Pomidor? d) Portal do innego świata (inny nie znaczy lepszy)

A teraz druga część testu: Do czego to służy? a) Do skubania kurczaków? b) Do podłączania urządzeń zasilanych energią elektryczną? c) Do zabijania czasu? d) Pomidor? Test ma trzy możliwe rozwiązania: Osoby stawiające na odpowiedzi „b” mają jak najbardziej rację – to zwykłe gniazdko elektryczne. Gratulujemy – macie niezakłócony kontakt z rzeczywistością. Osoby stawiające na „d” i „c” – chyba wiedzą dokładnie o czym będzie dalsza część tekstu :) Wszyscy stawiający na inne „literki”… No cóż… Trochę nam przykro, ale jednocześnie trochę zazdrościmy…
W dalszej części tekstu przeczytacie kilka słów o tym jak można wykorzystać takie gniazdko do celów nieco innych niż jego podstawowe zastosowanie.
W ręce nasze wpadł bowiem sprzęt, firmy D-Link z serii Powerline. Przystawki jakimi mieliśmy przyjemność się bawić to modele: DHP- P307AV oraz DHP- W306AV. Zanim przybliżymy więcej szczegółów związanych z tymi urządzeniami powiemy Wam, że była to jedna z najtrudniejszych recenzji jakie mieliśmy przyjemność pisać. Dlaczego? Ponieważ sprzęt ten jest ultraprosty pod każdym interesującym nas względem! Zatem najpopularniejszy schemat recenzji: opakowanie, technologie, testy, wnioski, zupełnie się tutaj nie sprawdzi… Dalsza część tekstu będzie raczej zbiorem wrażeń niż „laboratoryjnym” testem.
« PoprzedniaNastępna »
 [1] [2] [3] [4] [5] [6] >>

1 Komentarz

  1. [...] elektryczną w sieć LAN. Pewien czas temu opisywaliśmy już takie rozwiązanie pochodzące od konkurencyjnej firmy D-Link – mowa o P307AV i DHP- W306AV. Zobaczmy, czy zmieniło się coś przez ten [...]