napisany przez: wonsky007 / Recenzje gier

Wrażenia z pola bitwy – World of Tanks 8.4

« PoprzedniaNastępna »

Wstęp

Aktualizacja gry World of Tanks oznaczona numerkiem 0.8.4 przynosi nam czternaście nowych maszyn. Są to głównie pojazdy należące do „jej Królewskiej mości” tj. brytyjczyków, a należą głównie do dwóch grup wagowych: czołgów lekkich oraz niszczycieli czołgów. Największą przybyłą grupą nowych pojazdów są brytyjskie niszczyciele czołgów. Na aktualizacji skorzystali amerykanie, otrzymując nową artylerię Sexton – niestety jest to pojazd premium, więc aby się nim pocieszyć, musimy wyciągnąć trochę złota z kieszeni.

Z aktualizacji na pewno ucieszyli się fani brytyjskich sił zbrojnych – w końcu to ich najbardziej wzmocniła ta aktualizacja, dodając długo wyczekiwaną linię niszczycieli czołgów. Zobaczmy więc, jak teraz prezentuje się drzewko rozwoju .

Wrażenia z pola bitwy - World of Tanks 8.4

 Doszła cała linia niszczycieli od II do X tieru, lecz czy gra nimi jest warta świeczki? Czy opłaca się porzucić już rozwijane przez nas technologię na rzecz wyspiarskich niszczycieli? Poniżej znajduje się już nasz subiektywny opis dotyczący rozgrywki z wykorzystaniem tych czołgów.

Jak wiadomo, każdy ma swój styl gry – jeden lubi czaić się w krzakach i czekać na okazję do strzału, drugi woli jeździć po mapie i oznaczać cele, zaś trzeci woli walkę bezpośrednią. W tym przypadku zaliczymy się do trzeciej grupy, więc niektóre pojazdy mogły zostać wykorzystanie niezgodnie z ich przeznaczeniem :)

Niszczyciele II i IV tieru tj. Universal Carrier 2-pdr  oraz Alecto specjalnie nie powalają na kolana, są szybkie ale bardzo słabo opancerzone, w wyniku czego moment nieuwagi na polu bitwy, czy też SMS w czasie rozgrywki może doprowadzić do naszego szybkiego unicestwienia. Naszym zdaniem są to czołgi z kategorii przejdź, sprzedaj i zapomnij – niczym radziecki A-20.

Wrażenia z pola bitwy - World of Tanks 8.4 Wrażenia z pola bitwy - World of Tanks 8.4

« PoprzedniaNastępna »
 [1] [2] [3] [4] [5] >>
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.