napisany przez: Majki z Jamajki / Recenzje gier

Recenzja brytyjskich czołgów w World of Tanks

« PoprzedniaNastępna »

Witajcie czołgiści. Jeżeli jeszcze nie wypróbowaliście nowych pojazdów brytyjskich lub nie macie takiego zamiaru, a jedynie chcecie poznać je bliżej, a w szczególności ich wady i zalety by zwiększyć wasze szanse w starciu z nimi, to dobrze trafiliście. Postaram się przekazać wam moje wrażenia i spostrzeżenia po ponad miesięcznej grze tankami brytyjskimi.

Aktualizacja 8.1 wprowadza piątą grywalną nację,  Brytyjczyków. Do naszej dyspozycji oddano czołgi lekkie, średnie i ciężkie. Niestety na artylerię i niszczyciele czołgów przyjdzie nam poczekać, możliwe że dość długo. W sieci mówi się, że braki w drzewku zostaną uzupełnione po wydaniu patcha wprowadzającego czołgi chińskie, który ma pojawić się w styczniu. Wygląda to więc podobnie do wprowadzenia linii pojazdów francuskich, gdzie początkowo również były dostępne tylko czołgi. Na razie, więc musimy zadowolić się 22 jednostkami Jej Królewskiej Mości.

Po zmianach wprowadzonych w aktualizacji 8.0, które szeroko zostały opisane na łamach naszego portalu, Wargaming musi przebudować i zoptymalizować mapy pod kątem nowej fizyki, dlatego można się spodziewać w kolejnych łatkach udostępniania map znanych sprzed wersji 8.0. W opisywanym patchu znajdziemy 5 map przystosowanych do nowego silnika: Prochorowka, El Halluf, Smocza Grań, Klasztor i  Prowincja. Mapy, oprócz nowego oświetlenia i cieniowania, zyskały nowe pagórki, przeszkody, przemodelowanie niektórych podjazdów i ścieżki, którymi można się poruszać, wykorzystując nową fizykę.

Wprowadzono również możliwość zakupu złotej amunicji za kredyty. Cena jest kilka razy wyższa niż zwykłego pocisku i przeliczana jest w następującym stosunku 1 sztuka złota = 400 kredytów, jednak warto rozważyć zakup kilku takich pocisków na specjalne okazje. Rozgrywka w trybie bitwy losowej nie zmieni się przez to drastycznie, jednak będzie trzeba mieć na uwadze, że ze złotej amunicji korzystać będzie teraz większa liczba przeciwników. Natomiast może to przekonać większą liczbę graczy do brania udziału w Bitwach Klanowych.

« PoprzedniaNastępna »
 [1] [2] [3] [4] [5] >>
Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.