napisany przez: Piotr Pomieński / Recenzje gier

Recenzja gry World of Warplanes

world of warplanes miniaturka

Wargaming.net, studio odpowiedzialne za szalenie popularną grę „World of Tanks” wydało ostatnio „World of Warplanes”, czyli grę MMO w której wcielimy się w pilota samolotów wojskowych z pierwszej połowy XX wieku. Czy połączenie sprawdzonych mechanizmów rozgrywki z World of Tanks sprawdzi się w realiach walk powietrznych? Tego właśnie będziemy starali dowiedzieć się w tej recenzji.

napisany przez: Michał Wysocki / Recenzje gier

Recenzja gry SimCity

Recenzja gry SimCity

Już ponad rok temu świat obiegła wesoła nowina! Słowa „wychodzi nowe SimCity!” obudziły z letargu niejednego emerytowanego burmistrza. Spokój fanów został zmącony, a podekscytowanie zmieszane z niepokojem sprawiły, że kolejne miesiące w oczekiwaniu na grę trwały wieki.

napisany przez: wonsky007 / Recenzje gier

Wrażenia z pola bitwy – World of Tanks 8.4

Wrażenia z pola bitwy – World of Tanks 8.4

Grube blachy, wysoka odporność na ostrzał oraz potężna siła ognia to główne cechy brytyjskich niszczycieli, z którymi od teraz będzie trzeba się liczyć w grze. Koronnym modelem jest zdecydowanie onieśmielający prototyp FV215b (183) wyposażony w śmiertelnie niebezpieczne działo 183mm… Zapraszamy do lektury naszych wrażeń z gry.

napisany przez: Maciej Piotrowski / Recenzje gier

Recenzja gry Max Payne 3

Recenzja Max Payne 3

Dla starszych graczy Max Payne to postać niemal kultowa. Pierwsza odsłona jego przygód, która pojawiła się na rynku blisko 11 lat temu zrewolucjonizowała gatunek strzelanin z widokiem z trzeciej osoby. Zapraszamy Was do lektury recenzji najnowszej, trzeciej części Max Payne 3.

napisany przez: Maciej Piotrowski / Recenzje gier

Recenzja Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (Xbox 360)

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (Xbox 360)

Pierwszy raz spotykamy się z taką sytuacją, ale po prostu nie mogliśmy przegapić takiej okazji – recenzja polskiej gry na Xbox 360 na łamach OCLab. Z tym, że nie byle jakiej gry, a najnowszej wersji Wiedźmina 2: Zabójcy Królów w Edycji Rozszerzonej, a dodatkowo w limitowanej Mrocznej Edycji. Ufff, ale ten tytuł długi. Nie przedłużajmy więc tylko zapraszamy do lektury!

 [1] [2] >>