napisany przez: Tomasz Hamera / Płyty główne

Recenzja płyty głównej ASUS Maximus IV GENE-Z

« PoprzedniaNastępna »

Krótko o Republic of Gamers

ROG… skrót, którego nie da się nie znać w overclockerskim światku. Dla osób, którym jednak nic to nie mówi, wyjaśniamy: Republic of Gamers to seria sprzętu komputerowego od ASUSa, który cechuje się wyjątkowo dobrą podatnością OC. Konstrukcje z tej serii wyposażone są w najlepszej jakości podzespoły, które umożliwiają osiąganie najwyższej wydajności. Nie napotkamy tutaj żadnych kompromisów, bowiem ASUS wyjątkowo ceni sobie overclockerów z całego świata i to głównie dla nich są kierowane te produkty. Owszem, zwykły Kowalski, również może sobie na nie pozwolić, ale komu tak naprawdę potrzebna jest bezkompromisowa wydajność w domowym zaciszu jeżeli nie zajmuje się on overclockingiem? W tym artykule chcemy przedstawić Wam płytę, która mimo swoich niewielkich rozmiarów potrafi zaskoczyć. Mowa tutaj o modelu Maximus IV GENE-Z, który jest wyposażony w chipset Z68 od Intela. Wcześniej mogliście u nas przeczytać recenzję pełnowymiarowej płyty ATX – Maximus IV Extreme. GENE-Z to jej mniejszy brat. Czy równie wydajny? Tego przekonacie się w dalszej części artykułu. Zapraszamy !

Maximus IV GENE-Z

« PoprzedniaNastępna »

3 Komentarzy

  1. Jacob pisze:

    Dobra fachowo napisana recenzja lecz tego samego nie mogę powiedzieć o płycie może i jest solidnie wykonana zawiera dużo dodatków jak i ma spory potencjał w oc ale nie wiem czy jest wara swojej ceny . Za tyle pieniędzy możemy przecież kupić płytę w pełnym rozmiarze ATX z większą ilością slotów pci-e które są teraz podstawą jeśli chcemy rozbudować swój komputer o dodatkową grafikę czy kartę dźwiękową .

  2. gootek pisze:

    No umówmy się – za dopisek „Republic of Gamers” swoje się płaci, Ameryki nie odkryłem. Generalnie żeby wyciągnąć dużo z Sandałów wcale nie potrzebujemy niesamowitej płyty…

  3. Awers pisze:

    Cana dość wysoka, a to jeszcze jest ta tańsza wersja ;>

Komentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.