napisany przez: Bartosz Figura / Peryferia

Recenzja kontrolera obrotów Scythe Kaze Master Flat

Recenzja kontrolera obrotów Scythe Kaze Master Flat

Scythe znany jest z produkcji różnych akcesoriów do komputerów osobistych – chłodzeń na procesor, wentylatorów, obudów oraz kontrolerów obrotów. W dzisiejszym teście przyjrzymy się kolejnemu paneli. Tym razem mówić będziemy o modelu Kaze Master Flat, który na tle rodziny Kaze odróżnia się kilkoma elementami. Jakimi? Tego dowiecie się w tym tekście!

napisany przez: Michał Moćko / Peryferia

Skaner w kieszeni: Media-Tech SCANLINE MT4090

scanline-ikona

Większość z nas przekroczyła kiedyś próg jakiejś szkoły. I pewnie 100%, z tych którzy to zrobili potwierdzi, że system edukacji w większości opiera się na wkuwaniu na pamięć tysięcy różnych informacji zawartych w podręcznikach. Czasem jednak problemem staje się nie samo uczenie się formułek, ale zdobycie książki, w której są umieszczone.

napisany przez: Błażej Owsiany / Peryferia

SteelSeries Sensei – mistrz wśród myszy komputerowych?

sensei_ikona

Do naszego Laboratorium zawitał produkt z dziedziny, którą nie zajmujemy się zbyt często – mowa oczywiście o akcesoriach gamingowych. Takiej okazji nie mogliśmy jednak przepuścić, wszak nie codziennie na rynku ukazuje się gryzoń pretendujący do tytułu mistrza myszy komputerowych. Zachęcamy do lektury recenzji myszki SteelSeries Sensei!

napisany przez: Michał Moćko / Peryferia

Recenzja gamingowej klawiatury Roccat ISKU

roccat-isku-ikona

Tym razem mamy dla Was nie lada gratkę. Do naszego Laboratorium trafiła klawiatura Roccat ISKU, o której mówiono już na początku 2011 roku. Po premierze stawaliśmy na głowie, aby dostać ją do testów aż w końcu się udało. Jak wypadnie na tle wcześniej opisywanej klawiatury Valo? Czy przypadnie do gustu zapalonym graczom? Czy w połączeniu z myszką Kone [+], rzeczywiście będzie stanowić najlepsze rozwiązanie do gier FPS, cRPG lub MMO? Zapraszamy do lektury!

 [1] [2] [3] [4] [5] >>