napisany przez: Błażej Owsiany / Karty graficzne

AMD Radeon HD7950 i HD7970 test i recenzja najwydajniejszych kart graficznych

radeon_hd_7000

Recenzja kart graficznych Radeon HD7950 oraz HD7970 zawitała na OCLab.pl. Na warsztat wzięliśmy 4 konstrukcje różnych producentów, z czego tylko jedna karta występuje w specyfikacji referencyjnej. Udało nam się przeprowadzić także testy w trybie CrossFireX. Zobaczcie, jak zaprezentowały się najwydajniejsze karty firm ASUS, Gigabyte, Sapphire oraz XFX.

napisany przez: Błażej Owsiany / Karty graficzne

Półka średnia w natarciu – test kart graficznych GeForce GTX560 i GTX560 Ti

GTX560

Ostatnimi czasy bardzo dużo czasu poświęcaliśmy najdroższym kartom na rynku. Dziś nieco spuszczamy z tonu i schodzimy na półkę średnią, gdzie czekają na nas karty GeForce GTX560 oraz GTX560 Ti. Do naszego Laboratorium ściągnęliśmy aż 5 niesamowitych kart. Zobaczcie wyniki naszych testów!

napisany przez: Błażej Owsiany / Karty graficzne

Gigabyte GeForce GTX590 – recenzja dwurdzeniowej karty graficznej

gtx590_ikona

Do naszego Laboratorium trafiła kolejna dwurdzeniowa karta graficzna. Mowa o modelu GeForce GTX590 firmy Gigabyte. Jest to odpowiedź na produkt AMD, który zebrał bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Czy twór firmy nVidia odbierze konkurentowi koronę Władcy Mocy?

napisany przez: Błażej Owsiany / Karty graficzne

Wielkie porównanie najszybszych kart graficznych Radeon i GeForce

ikona_radeon_geforce

W naszym laboratorium zawitało 14 najszybszych na świecie jednordzeniowych kart graficznych z obozów AMD i nVidia. Wśród nich są takie rodzynki, jak modele ASUS z chłodzeniem DirectCU 2, których testy i recenzję mamy zaszczyt zaprezentować jako pierwszy portal w Polsce. Oprócz nich testowaliśmy jeszcze produkty Gigabyte, Nvidia, Sapphire, Vertex3D i Zotac. Jak poszło im w naszych testach? Które z nich zdobyły uznanie? Przekonajcie się w recenzji!

napisany przez: Rafał Zając / Karty graficzne

Testy kart graficznych z rodziny nVidia Fermi – GTX 480, GTX 470, GTX 460 i GTS 450

nvidia_GTX480-470

Dzisiaj, po ponad sześciu miesiącach od premiery i po wielu testach oraz porównaniach, można by rzec, iż już wszystko zostało powiedziane na temat kart z rodziny Fermi. Czy aby na pewno?
W tym właśnie momencie zaczyna się nasza z nimi przygoda. Zobaczmy jak owe karty graficzne prezentują się dzisiaj. Zapraszamy do recenzji układów graficznych z serii GeForce GTX 470, 460 i GTS 450.

 [1] [2] >>